Doprava ZDARMA výdajné miesto Packeta nad 69 €, kuriér nad 99 €!

DIY Veľká kreatívna sada Príroda

Príroda v strede záujmu! Veľká kreatívna sada ponúkajúca 5 aktivít na zhotovenie 12 výrobkov: 2 karnevalových MASIEK na hru na zvieratká, 2 VRTULIEK a 1 ZVONKOHRY na hru s vetrom, 6 PLAGÁTIKOV na dotvorenie samolepkami podľa kategórií a 1 KALEIDOSKOPU na pozorovanie magického lomu svetla. Dieťa ozdobí masky z tvrdého papiera vyrezanými ilustrovanými papierovými dielikmi, poskladá vrtuľky, zvonkohru a kaleidoskop, samolepkami s motívom zvierat a rastlín a menovkami dotvorí plagátiky podľa kategórií. Sada zabezpečí hodiny kreatívnej zábavy. Je výborná aj na spoločné tvorenie viacerých detí. Tvorbou prevedie obrázkový návod.
Sada je vyrobená z papiera a lepenky s ekologickým certifikátom FSC®.
Kolekcia Vytvor si sám (DIY) má blízko k úžitkovému umeniu a umožňuje deťom zhotoviť umelecké výrobky, ktoré si môžu nielen hrdo vystaviť, ale ich aj používať.
Obsah: 2 MASKY z tvrdého papiera, 80 ks ilustrovaných papierových dielov, 2 hárky penových obojstranných lepiek, 2 elastické šnúrky; 2 VRTUĽKY na poskladanie: 4 hárky s vyrezanými ilustrovanými dielmi, 2 drevené paličky, 2 plastové koncovky; 1 KALEIDOSKOP na poskladanie: 1 ilustrovaný tubus, 3 zrkadielka (so zrkadlovou fóliou), 1 okulár so šošovkou (plast a papier), 1 násada s krytkou (plastová) na vloženie farebných kotúčov a dielikov na pozorovanie, 11 ilustrovaných kotúčov, 50 ks farebných dielikov, 1 škatuľka s vekom na uskladnenie dielikov a kotúčov, 1 ilustrovaný stojan, 1 pinzetka; 6 PLAGÁTOV na dotvorenie: 4 hárky samolepiek (zvieratká a rastlinky), 1 hárok samolepiacich menoviek, odkladacia mapa s gumičkou; 1 ZVONKOHRA na poskladanie: 7 ilustrovaných dielov, 2 bavlnené šnúrky, 2 hárky obtlačkov, 5 zvončekov; obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 5+ rokov.
Rozmery balenia: 34 x 27 x 7 cm.

Vek Pre deti 3-6 rokov