Doprava ZDARMA výdajné miesto Packeta nad 69 €, kuriér nad 99 €!

DIY - Šperky Slečny Pinka ružová

DIY - Šperky Slečny Pinka ružová


DJECO

Doprava a platba

16,50 €
Na sklade
ks

Kreatívna sada na zhotovenie bižutérie z umelej kože: náhrdelníka, náramku, brošne a ozdoby do vlasov. Dieťa dotvorí jednotlivé diely ilustrovanými obtlačkami: hárok s obtlačkami priloží na diel z umelej kože a motív naň pretlačí šrafovaním ceruzkou. Tlakom ceruzky sa motív obtlačí na podklad. Diely pospája do konkrétnych kusov bižutérie a dotvorí ich strapcami a uzáverom. Kam odložiť šperky, keď ich dieťa nenosí? Sada obsahuje aj stojan v tvare stromu z pevnej lepenky. Tvorbou prevedie obrázkový návod. Papier a lepenka použité na výrobu sady majú ekologický certifikát FSC®.
Kolekcia Vytvor si sám (DIY) má blízko k úžitkovému umeniu a umožňuje deťom zhotoviť umelecké výrobky, ktoré si môžu nielen hrdo vystaviť, ale ich aj používať.
Obsah: 20 predierovaných dielov z umelej kože na zhotovenie 4 ks bižutérie, 4 hárky obtlačkov, 3 saténové stužky, 2 gumky, 4 korálky, 3 strapce, 1 špendlíkový uzáver na brošňu, 10 pozlátených krúžkov, 1 pozlátený uzáver na náramok, 1 ihla, 1 stromový stojan z lepenky, obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 6+ rokov.
Rozmery balenia: 20 x 20 x 3,5 cm.

Vek Pre starších nad 6 rokov