Doprava ZDARMA výdajné miesto Packeta nad 69 €, kuriér nad 99 €!

DIY Nástenné hodiny Kukučka

DIY Nástenné hodiny Kukučka


DJECO

Doprava a platba

17,50 €
Na sklade
ks

Kreatívna sada na zhotovenie nástenných hodín inšpirovaných kukučkovými hodinami. Dieťa dotvorí trblietavý ilustrovaný ciferník a závesnú dekoráciu z pevnej lepenky obtlačkami: hárok s obtlačkami priloží na diel a motív naň pretlačí šrafovaním ceruzkou. Tlakom ceruzky sa motív obtlačí na podklad. Hodiny vyzdobí trblietavými pierkami a farebnými drevenými korálkami zavesenými na šnúrke. Na záver doplní ciferník tichým hodinovým strojčekom a ručičkami. Strojček funguje na batériu AA, ktorá nie je súčasťou balenia. Obsahuje samolepiace uško na zavesenie na háčik. Tvorbou prevedie obrázkový návod.
Na výrobu sady bol použitý papier a lepenka s ekologickým certifikátom FSC®.
Kolekcia DIY (Vytvor si sám) má blízko k úžitkovému umeniu a umožňuje deťom zhotoviť umelecké výrobky, ktoré si môžu nielen hrdo vystaviť, ale ich aj používať.
Obsah: 3 diely z pevnej ilustrovanej a trblietavej lepenky, 3 hárky obtlačkov, 1 tichý hodinový strojček, 2 hodinové ručičky, šnúrka (80 cm), 12 farebných drevených korálok, 5 trblietavých pierok, 1 samolepiace uško na zavesenie na háčik, obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 6+ rokov.
Rozmery: 16 x 40 cm. Rozmery balenia: 20 x 26 x 4,5 cm.

Vek Pre starších nad 6 rokov