Doprava ZDARMA výdajné miesto Packeta nad 69 €, kuriér nad 99 €!

Cumlík Daisy Kaučuk 2pack veľkosť 1 rôzne farby - Cumlík Daisy Kaučuk 2pack: Blush/Woodchuck

Cumlík Daisy Kaučuk 2pack veľkosť 1 rôzne farby - Cumlík Daisy Kaučuk 2pack: Blush/Woodchuck


FRIGG
Pôvodná cena 9,85 €. Ušetríte 50% (4,92 €) 4,93 €
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Honey Gold/Rose Gold Graphite/Peach Bronze Dusty Rose/Lily pad Croissant/Portobello Cream/Powder Blush Cream/Jet black Blush/Cream Baked Clay/Cream French Gray/Woodchuck Blush/Woodchuck

Cumlík je vyrobený z prírodného kaučuku, pričom jeho tvar je zakrivený jemne smerom von, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky.

Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt.

Pre väčšiu bezpečnosť sú v štíte prítomné vzduchové otvory.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrpbený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete!

Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálny ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí.

FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť - cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test úred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

Spoznajte svet značky FRIGG, inľpirovaný bohyňou zeme, vzduchu a plodnosti podľa severskej mytológie a nechajte sa zlákať dokonalosťou tvarov a farieb.

Vek Pre najmenších 0-3 roky