Doprava ZDARMA výdajné miesto Packeta nad 69 €, kuriér nad 99 €!

Auto Sophie


Le Toy Van

Krásne ružové autíčko, do ktorého sa bezpečne zmestia bábiky Le Toy Van. Súčasťou je aj štýlová batožina! Bábiky nie sú súčasťou balenia. Produkt sa môže líšiť vo farebných detailoch. viac

Doprava a platba

24,95 €
1ks skladom
ks
Le Toy Van

Krásne ružové autíčko, do ktorého sa bezpečne zmestia bábiky Le Toy Van. Súčasťou je aj štýlová batožina! Bábiky nie sú súčasťou balenia. Produkt sa môže líšiť vo farebných detailoch. viac

Doprava a platba

Kľúčové vlastnosti:

  • Podporuje deti pri hraní rolí, tvorivej predstavivosti, rozvoji jazykových a sociálnych zručností
  • Interaktívna hra, ktorá podporuje rozvoj rozprávačských zručností
  • Vyrobené z odolnej a šetrne spracovanej gumy, dlhotrvajúca zábava a starostlivosť o planétu idú ruka v ruke
  • Bezpečná hračka maľovaná netoxickými farbami a testovaná podľa najvyšších bezpečnostných noriem
  • Pekná hračka pre deti od 3 rokov

Veľkosť autíčka: 22x11x12 cm
Vek: 3+
Materiál: vysoko kvalitné FSC drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov
Ručne maľované ekologickými farbami

Kolekcia Daisylane
Prestížna kolekcia domčekov pre bábiky a príslušenstva Le Toy Van. Pred viac ako 25 rokmi navrhol zakladateľ Georges svoj prvý domček pre bábiky, ktorý sa stal základom spoločnosti. Drevené domčeky pre bábiky Daisylane sú vyrobené eticky z udržateľných materiálov, sú jedinečné a nebrzdia detskú fantáziu. Rodinné dedičstvo, skutočná investícia do hry.

 

Britská značka Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaisťuje starostlivý výber prírodných materiálov a vynimočné detailné spracovanie. Le Toy Van hračky sú ručne maľované. Inšpirovaná detskou predstavivosťou, je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktoré podporujú plnohodnotný rozvoj detí.

Spoločnosť Le Toy Van bola založená v roku 1995 v anglickom Surrey ako rodinná firma. Zakladateľmi boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovateľmi rodinnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drevených hračiek. Počas posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako 50 krajinách sveta. Všetky hračky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN 71 a ASTM.

Vek Pre deti 3-6 rokov