S kódom DOVOLENKA -15%, nevzťahuje sa na tovar v akcii. Objednávky prijaté resp. uhradené od 18.6. budú odosielané 24.6.2024. 

Doprava ZDARMA výdajné miesto Packeta nad 69 €, kuriér nad 99 €!

Atelier Sada Maxi 3D maľovanie Jednorožce 7+

Atelier Sada Maxi 3D maľovanie Jednorožce 7+


Janod

Doprava a platba

17,99 €
1ks skladom
ks

Jednorožci chcú len žiariť! Táto umelecko-kreatívna súprava pre deti od 7 rokov obsahuje 4 obrázky, ktoré možno ozdobiť perleťovými a 3D farbami.
Táto praktická aktivita je ideálna na stimuláciu kreativity a motorických zručností. Jednorožce idú ruka v ruke s leskom, snami a tajomstvom: títo potrebujú pomoc pri hľadaní všetkých ich iskier!
Táto sada obsahuje všetko, čo deti potrebujú na okamžité vyjadrenie svojej kreativity: 4 vlastné obrázky, 2 tuby s 3D farbou (ružová a zlatá), 1 perleťová paletka (3 farby) a 1 jemný štetec. Súčasťou je aj inštruktážna brožúrka s modelmi, ktorá malým deťom podá pomocnú ruku. Perleťová farba dodáva obrazom saténový vzhľad: budú ho milovať jednorožce aj deti! 3D farba na druhej strane pridáva dimenzionalitu pre efekt „Wow“! Táto tvorivá aktivita kombinuje 2 typy farieb, aby deťom predstavila 2 rôzne techniky. Dokončenie každej maľby trvá približne 1 hodinu, čo z nej robí pokojnú, no zároveň stimulujúcu aktivitu pre najmenších prekypujúcich kreativitou.
Táto perleťová a 3D maliarska súprava s motívom jednorožca je súčasťou kolekcie Les Ateliers du Calme. Podporuje presnosť a koncentráciu pre upokojujúce chvíle doma.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.
Rozmery balenia: 20,7 x 0,1 x 24,4 cm
Odporúčaný vek: 7+

Vek Pre starších nad 6 rokov