Doprava ZDARMA výdajné miesto Packeta nad 69 €, kuriér nad 99 €!

O značkách

EGMONT

Egmont je belgická dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s ponukou jedinečného dizajnu hračiek, doplnou do izby, ktoré sa distribujú do celého sveta. V ponuke majú krásne maňásky/ rukavice na umývanie, ktorých sa po celom svete predalo viac ako milión kusov, edukačné hračky, kartónové puzzle, látkové bábiky s príslušenstvom a veľa iných krásnych vecí.

ELLA & MAX

Otcovia dvoch drobcov - Elly a Maxa sa rozhodli sa založiť rovnomennou značku knižiek pre deti a vydávať tituly podľa vlastného vkusu a uváženia. Súčasne s tým, ako rastú Ella s Maxom, rastie aj ich produkcia a záber. Od chytrých leporel cez vizuálne krásne Samolepkové knižky až po tituly plné inšpiratívnych príbehov - všetky ich knihy sľubujú nielen dobrú zábavu, ale aj niečo navyše. Chcú motivovať malých i väčších čitateľov k poznávanie sveta prostredníctvom knižiek. 

GOKI

Gollnest & Kiesel je európsky inovatívny výrobca drevených hračiek a najväčšia spoločnosť v severnom Nemecku. Spoločnosť je pri výrobe hračiek zodpovedná, používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesného hospodárstva a pracuje na tom, aby bolo čo najviac výrobkov recyklovateľných, podporuje budovanie škôl v rozvojových krajinách, ako sú Mali, Peru alebo Uganda. Mnohé hračky GoKi dostali pečať „spiel gut“. Pečať odlišuje hračky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy, pokiaľ ide o kvalitu, bezpečnosť a hernú hodnotu. Ich hračky sú svieže, veselé a štýlové.

JABADABADO

"Pre mňa Jabadabado predstavuje šťastie. S našimi výrobkami sa chceme deliť o lásku a šťastie medzi deťmi, a preto som cítila, že výraz pre šťastie je to pravé meno pre naše podnikanie “. Eva Eliasson, zakladateľka JaBaDaBaDo. Filozofia značky je od začiatku rovnaká, ani čas a ich rozmach v priemysle to nezmenil, stále vychádza z ich základného konceptu; dobrá funkcia, vzrušujúce tvary, inovatívne vzory a nádherné farby, ktoré prinášajú šťastie.

JANOD

Janod je francúzska značka špecializujúca sa na výrobu hračiek z dreva a lepenky.Hlvanou myšlienkou tejto značky je prinášať hračky, ktoré sú súčasne kreatívne a aj edukatívne. Deťom hračky tejto značky stimulujú predstavivosť a umožnia im pri hre s nimi vytvárať vlastné príbehy. V ponuka majú hračky pre deti od 12 mesiacov do 9 rokov.Táto značka má nezameniteľný štýl s francúzskym nádychom.

DJECO

Djeco je rodinný podnik, pri ktorého vzniku stála žena pred viac ako šesdesiatimi rokmi. Tento podnik je nadčasový. Jeho hlavnými hodnotami sú kreativita, smelosť a vášeň. Už v 60.tych rokoch minulého storočia hračky tejto spoločnosti boli s nadšením prijaté deťmi a ich rodičmi, získali 4 Oskarov za hračky a nie je tomu inak ani dnes, sú stále obľúbené a vyhľadávané.

KIDS CONCEPT

Kids koncept je švédska spoločnosť vyrábajúca inovatívne hračky šírioace radosť medzi deťmi. Snahou ich hračiek je aby jediným limitom pri hraní detí bola ich vlastná predstavivosť. Hračky od tejto spoločnosti nabádajú dieťa k učeniu hrou od útleho detstva, zlepšujú ich motorické schopnosti a rozvíjajú fantáziu.

LE TOY VAN

Rodinná firma, ktorá verí, že detstvo si treba užiť naplno. Ich hračky sú eticky vyrobené z udržateľných materiálov, podporujú tvorivé dlhotrvajúce hranie, povzbudzujú k skorému učeniu prostredníctvom nápaditých a rolových hier. Hračky sa tešia vysokej obľube, sú k dispozícii vo viac ako 50 krajinách sveta.

MAILEG

Maileg (vyslovuje sa My’lye) je značka pôvabných hračiek navrhnutých v Dánsku, ktorá bola inšpirovaná obľúbenými príbehmi našich detí o hraní. Hračky Maileg vnášajú do každodenných okamihov rozmar rozprávky a pomáhajú deťom preskúmať čistý a jednoduchý zázrak fantázie. Hračky Maileg, milované pre svoje srdečné osobnosti, ukazujú hravosť a šarm v každom detaile. Je to nadčasový svet plný krásnych doplnkov a nastavení, ktoré sa budú zbierať, uchovávať a zdieľať s priateľmi a rodinou po celé generácie.

PETIT COLLAGE

Petit Collage je firma, ktorá vyrába hračky nie len so zameraním na estetiku, ale aj s ohľadom na našu planétu. Zameriavajú sa na výrobu hračiek pre deti od narodenia do 8 rokov. Aj keď sa hračky tejto spoločnosti stávajú stále viac obľúbené a firma rastie nestrácajú zo zreteľa základné hodnoty a princípy, ktoré mali na začiatku. Naďalej premýšľajú a pracujú na udržateľnej budúcnosti.

SAFARI Ltd.

Hlavnou myšlienkou pri tvorbe hračiek v rodinnej spoločnosti Safari Ltd. je naučiť deti dôležitosti prírody a jej ochrane prostredníctvom hry. Ich produkty sú autentické, dieťa prostredníctvom ich hračiek dostane do rúk miniatúry živočích a vecí, ktoré ich obklopujú, prípadne na svete existujú, existovali.

SMALL FOOT

Malá noha v logu značky small foot predstavuje myšlienku vyčarovania úsmevu na detských tvárach. Základnými hodnotami značky sú

  • Udržateľnosť - využívať obnoviteľné zdroje dreva a vyhýbať sa plastom, pokiaľ je to možné.
  • Vysoká kvalita - spoliehajú sa na vysoko kvalitné suroviny, dobré, stabilné spracovanie a bezpečné hranie.
  • Dizajn vyrobený v Nemecku - kombinujú vzdelávacie know-how so súčasným dizajnom - vyvinuté v našich priestoroch v Delmenhorste.
  • Spravodlivé ceny - hračky by mali zostať cenovo dostupné - s dobrým pomerom ceny a výkonu.
  • Modernosť - využíva klasické herné nápady a zameriava sa na inovatívny vývoj z hľadiska dizajnu a produktu.
  • Priateľské k deťom - hračky sú určené pre potreby učenia a hry detí do 6 rokov.

SVOJTKA & Co. 

Vydavateľstvo vydáva farebné obrazové publikácie, väčšinou prevzaté od renomovaných svetových nakladateľstiev. Ich ponuka je veľmi široká. Ponúkajú knihy pre deti od najútlejšieho veku. V ich ponuke sa dajú nájsť knihy royprávkové, edukačné, zábavné a mnohé iné.

VILAC

Príbeh tejto spoločnosti sa začal pred viac ako sto rokmi vo Francúzsku. Vyrába vysoko kvalitné interaktívne drevené hračky, úžasné hračky do exteriéru a na hranie rolí, neobvyklé detské autá, spoločenské hry a drevené puzzle pre batoľatá. Vilac zaujme krásnym dizajnom s francúzskym espritom.