S kódom "MAILEG" - 15% na celý sortiment Maileg. Objednávky odosielame 30.9.2022. Doprava ZDARMA výdajné miesto Packeta nad 69 €, kuriér nad 99 €!

Maileg je svet, v ktorom môžu byť škatuľky od zápaliek lôžkami pre myši. Je to svet, kde sú mačky a myši priateľmi. Je to svet detskej predstavivosti - a to je svet, ktorý si vážime.

Maileg je dánska značka hračiek vytvorených tak, aby inšpirovali deti k nezávislej hre.

Tým, že hračky Maileg prinášajú rozmarnosť rozprávkovej knihy do každodenných chvíľ, pomáhajú deťom objavovať čistý a jednoduchý zázrak predstavivosti. Hračky maileg tvoria nadčasový svet, plný krásnych doplnkov a nábytku, ktoré je možné zbierať, uchovávať a zdieľať s priateľmi a rodinou po celé generácie.

Zakladateľka Dorthe Mailil je dánska návrhárka a ilustrátorka žijúca a pracujúca v dánskom Herningu. Od založenia Maileg získala Dorthe mnoho ocenení za svoje hračky, ako aj za svoje známe ilustrácie, ktoré sa objavujú po celom svete v knihách, časopisoch a dokonca aj v televíznych reláciách. Dorthe pokračuje v určovaní kreatívneho smeru pre Maileg, čím prispieva k rozrastajúcej sa ponuke, ktorá teraz zahŕňa zajačikov, myši, lesných priateľov, moderný nábytok a hravé doplnky.