Doprava ZDARMA výdajné miesto Packeta nad 69 €, kuriér nad 99 €!

Liewood vytvára neodolateľné výrobky pre modernú rodinu. Všetky produkty spoločne vytvárajú jedinečný, čistý a jednoduchý štýl.

Liewood navrhuje koncepčne silné produkty - rešpektujúc nežnosť a nevinnosť detstva a životný štýl moderných rodín. Naše výrobky sú schopné nasledovať súčasné rodiny kdekoľvek - s ohľadom na rôzne účely. Čisté tvary a jemné výtlačky plné osobnosti idú ruka v ruke s funkčnosťou - vďaka čomu je Liewood zábavnou a báječnou alternatívou. Výrobky Liewood sú vytvárané na základe originálneho spracovania, najkvalitnejších materiálov a s moderným prístupom k dizajnu. Majú vysoké nároky na kvalitu produktov aj zákazníckych služieb a všetko, čo robia, robia opatrne a ohľaduplne.

Liewood má nekompromisný a etický prístup k výrobe. Riadia ich silné hodnoty a rozhodujú sa na základe hlbokých znalostí a skúseností. Všetky výrobky sú vyrábané za kontrolovaných, bezpečných a spravodlivých podmienok a od kvalifikovaných dodávateľov, ktorí neohrozujú zamestnanie ani životné prostredie. 

Liewood založila v lete 2015 Anne Marie Lie Nielsen s cieľom vytvoriť jedinečný koncept detského interiéru so zameraním na funkčnosť, jemné línie a jednoduché detaily. Anne Marie má 15 rokov skúseností v módnom priemysle s návrhom, dodávkami a výrobou pre medzinárodné maloobchodné značky. DNA v Liewood je výsledkom vášne Anne Maries pre dizajn, estetiku a presvedčenia, že krása spočíva v detailoch.